Parťáci

Víc hlav...lepší ChlapskaZasilka.cz

Ladybox

Můžeme Vám vřele doporučit novou službu v české kotlině - Ladybox. Je to vlastně taková Chlapská zásilka pro ženy – každý měsíc vydávají balíček s šesti kosmetickými produkty, z nichž minimálně jeden je v plném balení a zbytek v miniaturách, to vše krásně zabalené a s faktorem překvapení. Darovaná tak má možnost vyzkoušet spoustu skvělých nových, zavedených, přírodních i neznámých kosmetických produktů.

Více najdeš na www.ladybox.cz

 

StarCube

S naším projektem jsme úspěšně zdolali tříkolové výběrové řízení a zařadili se tak mezi 15 nejlepších projektů v rámci ČR do programu StarCube.

Tento tříměsíční program nám přinesl velkou dávku zkušeností, neposunuli jsme se o jednu úroveň, ale o tři. Poznali jsme kopu parádních lidí, kteří nám dali ranec zpětné vazby, motivace, svého know-how a mnoho dalšího. Měli jsme možnost setkat se s lidmi, kteří vědí, jak dělat byznys - L. Chodák, M.Cígler, V. Vrba, J.Všianský, K. Obluk a další borci.

Více najdeš na www.StarCube.cz

 

JIC

Jihomoravské inovační centrum je barák plný profíků, kteří dělají velice dobře svoji práci, a to hlavně s úsměvem na rtech. Kromě spousty předmětných připomínek nás mimo jiné hodně potěšil jejich přátelský přístup. Nejvíce nám s naším projektem pomohli: Michal Hrabí, Miloš Sochor, Jana Fleissigová, Adam Hazdra, Milan Pařil a v neposlední řadě Lucka a Maroš, bez kterých by na JICu nebyla taková dobrá nálada.

Více najdeš na www.jic.cz

 

The Point Design

Už od začátku našeho projektu nám pomáhají Adam Hazdra a Katka Kánská z The Point Designu, který se zaměřuje na design služeb. Strávili jsme s nimi dlouhé večery plné brainstormingu, které vyrýsovali naši službu do dnešní podoby. Jejich profesionální přístup z nich dělá zajímavé partnery pro každou službu.

Více najdeš na www.thepointdesign.cz

 

smart-textile

SMART Textile - košile, polokošile, trika (High IQ technologie), UV oblečení, ručníky a usušky (bambus, bavlna), ponožky (bambus, i zdravotní pro diabetiky)

Více najdeš na www.smart-textile.cz